Bambusridvad.

AndriPro

Re: Bambusridvad.

Postitus Postitas AndriPro » 24.01.2019, 07:14

Ehk sobiks siia jutt sellest momendist kui tekib huvi saada endale meele järgi ritv... Mõned ridvad olin juba teinud , paar tükki ostnud ... siis tuli pähe , et tahaks seda enda meele järgi ritva.Soome ridvameistritega sai foorumis räägitud ja eraviisiliselt , et kust alustada?.Aga alustadki ridva tegemisest , mis sinu arvates võib sobida. Teed valmis ... ei sobi , teed järgmise.Tulevad kogemused , hakkad teadma mida tahad ... ja ühel hetkel saad selle mida otsisid. Keegi meistritest pakkus , et umbes iga viies võb olla see , mis on meele järgi.Kui nüüd vaadata seda rivi , mis mul on , teha väikene rehkendus , siis nii odavalt ma ei saanud ... rivis on umbes iga kuues-seitsmes mida teinud olen. Kõige rohkem ajab muidugi segadusse see , et inimesed on erinevad , igal ühel oma kriteeriumid . Kes tahab "tööriista" , kes tahab , et väga ilus oleks , jne , jne.Mina olen maakas , keda huvitab ainult korralik tööriist , ilu ei maksa jõe ääres midagi. Ilu jõul see putukas läti randa ei lenda....

Vasta