Fotokonkurss

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3032
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Fotokonkurss

Postitus Postitas AndriPro »

Algus on täna ja lõpeb jõulude ajal. Teemaks oleks kõik , mida näeb kalal käies . Pildis peab olema see "midagi". Midagi kunstilist , võib-olla midagi humoorikat , või midagi haruldast . Teostus muidugi viimase peale . (mitte niisugused nagu minu mobla klõpsud ) .
Jooksvalt võib lisada ettepanekuid , et konkurss parem saaks . Pole ju sellist pulli varem teinud. Parima pildi selgitame jõulude ajal välja demokraatlikult . No võib-olla admin teeb mingi hääletamise võimaluse näiteks .
Auhind parimale pildile tuleb Kahro Lauawabrikust . Kel soovi võib auhinnafondi kasvatada ükskama millega (nt putuka või putukaid siduda )
See oleks siis alustuseks kõik . Jõudu .
T.H
Postitusi: 976
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas T.H »

Igati asine asi ja peale esimese laureaadi võib ju igaühel olla ka oma lemmikpilt,mille võiks ära märkida (kas auhinnaga või mitte - vabal valikul).Küsimus ka,et kas pildid peavad olema tehtud alates tänasest,või sobivad ka varajasemad?
AndriPro
Postitusi: 3032
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Mulle tundub kuidagi , et osalejatele peaks olema võrdsed tingimused , st . et kasutama peaks ikkagi värskeid pilte . Igal ühel ei ole ju paarikümne aastast arhiivi . See nagu üks moment . Teine moment on see , et jäädvustada just 2015 aasta suvi-sügis , mitte midagi muud.
T.H
Postitusi: 976
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas T.H »

Minu arhiivi pole tarvis karta,mul võistluslik vorm ja vaim niiehknii nõrgapoolsed aga täitsa nõus,et värsked pildid.
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas allu0 »

Loodan, et sobivad ikkagi ka mobiili pildid, sest see mul ainuke pildimasin :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas sepaonu »

Ma näen selles teemas jälle võimalust kakida miskeid omi kummilasi pilte, kalalkäiguteemat ju väga umbe ei taha lasta, siin ju reegliteski öeldud, et kala pole oluline, seega vähem loba, rohkem pilte, algatuseks selgituskirja illustratsioon, et tavaliselt ma pargin oma rattajälge ikka, a üks jope kõllas, et liitub ja pidin talle ka ruumi jätma. ja loomulikult tahan ma seda, et kõrge komisjon võtaks arvesse seda, et ikkagi esimene julge pilt :lol:
heinategu.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas otu »

kommiks,et niiduk jooksis esimesel meetril umbe ... :lol: väga hea teema,sepa kuri nägu olrks ka võind paista ... aga hea pilt ikka!
tamma
Postitusi: 39
Liitunud: 09.03.2014, 21:53

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas tamma »

Kuna fotokonkurss on nii aktiivselt käimas, siis panen pildi siia, mitte kalalkäikude teemasse. Miks pilt eriline, vähemalt mulle? Sest tegemist mu elu esimese lendõnge kalaga. Juba aasta tagasi heietasin lendõnge mõtteid, aga tänavu siis tegin mõtte teoks. Sain ka ühe oskaja tuttava nõusse, kes tuli kaasa ja andis head nõu heitetehnika osas. Asi paranes (nii umbes väga jubedast kehvaks). Üldiselt on siiani kõik kiirelt külge jäänud, olge see teivashüpe, snuuker või trummimäng, aga krt, see lendõngega jõel heitmine, see meenutas ikka prantsuse keelt. Lihtsalt tuleb õppida, niisama ei tule midagi. Ikka rütmis 7 täielikku kräppi, 1 normaalne, 7 täielikku kräppi, 1 normaalne. Jama lugu oli see, et neid pinnas käijaid oli niigi vähe ja juba peale 2 kräppi (hiljemalt) lõpetasid toitumise. Nii et need viimased kräpid ja 1 normaalne seega enda lõbuks siis. Lõpuks leidsin ühe aktiivse toituja ja otsustasin altvoolu talle veest läheneda. Vees hea lage ja suudan piisavalt nööri välja saada, et viisakam heide teha. Üks kord tuli siis tõesti korralik heide, presentatsiooni oli nagu päris ja … noh, juhtus see, mis juhtuma pidi. Käis pauk ja kala oli otsas. Püüdsin võimalikult kiirelt nööri rullile saada ja siis ujutasin teda edasi-tagasi. Kahva ei olnud, teisel katsel sain sõrmed lõpuste taha. Tulemuseks 45cm ja 1,005 kg. Ja muidugi väga positiivne emotsioon. Nii et kui ritv poleks risti suus, siis oleks näha ka kõrvuni suud pildil. Miski ütleb, et erinevalt prantsuse keelest, lendõngega ma veel puutun kokku.
lennukas.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas vii »

Algul arvasin ,et ikke oled vale teema alla postitanud. Selle pildi koos jutuga oleks pidanud teemasse "Märka arengut" kirjutama, aga mida rohkem seda kala vaatan seda rohkem arvan, et postitus on pandud õigesse kohta. Nohhhh, vaadake kui iseloomuga on ta ilme ja mida ta sellest kõigest arvab. Ei tea kelle peale ta vihane on kas enda, et oli nii loll või püüdja peale.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Fotokonkurss

Postitus Postitas sepaonu »

Ajalooline hetk, no ei oska aga kuidagi peab saama :idea: Eks neid kohti, kust saab ja ulatub ja saab hakkama tuleb tasapisi juurde. Ma naudin, kui kuskil raskemas kohas tuulparemassekõrva ikka lõpuks hakkama saan. Eile põlvitasin rohus, hingasin sügavalt välja, ütlesin endale keskendu rsk, neljanda korraga tegin ära. Lohutuseks võin öelda, et nii ehk naa on tõde see, et nagu üks taat mulle ütles põhjas - varem või hiljem leiab igaüks kala, kus meeter jääb puudu 8-)
Rull sellise moega, et pakuks danielipoja F3W seeriat?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta